ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM

تماس بگیرید
افزوندن به علاقه مندی ها
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
توضیحات

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM
SFP Transceiver Module Cisco GLC-ZX-SM
SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد. این نوع ماژول SFP سیسکو مناسب برای ارتباطات با مسافت حداکثر 70 کیلومتر بر روی فیبر نوری Single Mode با شدت تابش 21db که بسته به نوع و کیفیت فیبر نوری ، افت خواهد داشت ، ولی برای ارتباطات Back to Back میبایست از کاهنده 10db به لحاظ جلوگیری از overloading استفاده نمود .

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM :
Brand: Cisco
Form Factor: SFP
Device Type: Transceiver module
Interface (Bus) Type: Plug-in module
Connectivity Technology: Wired
Application: 1000BASE-ZX
Data Transfer Rate: 1Gbps
Wavelength: 1550nm
Max Distance: 70km
Fiber Type: SMF
Connector: Duplex LC
DDM: Without DDM