بدینوسیله به استحضار می رسانیم ، مجموعه ای از حرفه ای ترین و زبده ترین متخصصان شبکه گرد هم آمده اند تا بهترین و با کیفیت ترین کالا و خدمات در زمینه تجهیزات شبکه  ، ماشینهای اداری و قطعات کامپیوتر را با نام شرکت آریا سیستم ورسا رایان ( آسو ) به هموطنان عزیز ارائه دهند.

 هدف از تاسیس چنین شرکتی  در گام  نخست، گردآوری متخصصین بنام و صاحب سبک در خصوص علم شبکه و ماشینهای اداری و همچنین بالا بردن سطح کیفی ارائه خدمات متداول در بازار شبکه بوده است.

 با نگاهی گذرا به سابقه تک تک اعضاء این شرکت می توان به راحتی به تفاوت نگاه و اندیشه حاکم بر این شرکت پی برد. خط مشی اصلی " آسو " بالابردن سطح استانداردها و انتظارات ، پایین آوردن دوباره کاری ها و در نهایت منحصربفرد بودن در بازار شبکه کشور است.

 به پيوست ليست برخي از مشتريان مهم شرکت ارائه مي گردد :

بیمارستان کسری - بیمارستان عرفان - بیمارستان آتیه -  بیمارستان رضوی - بانک مسکن - بانک تجارت - بانک کشاورزی - صنایع اپتیک - آریتا - سازمان صدا و سیما - دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب - دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان - دانشگاه تهران - بیمه سلامت کرمان - مخابرات لرستان - مخابرات کرمانشاه - آب و فاضلاب ارومیه و ...

  لیست خدمات قابل ارائه شرکت آریا سیستم ورسا رایان آسو :‌

 • فروش انواع تجهیزات اکیتو و پسیو شبکه (سوئیچ –سرور-دستگاههای ذخیره سازی -مودم-اکسس پوینت-کابل شبکه-فیبر نوری -رک سرور و ...)
 • فروش انواع قطعات کامپیوتر(RAM-CPU-HDD-CASE-LED-M.B-POWER-MOUSE&K.B)
 • فروش برندهای معتبر دوربین مداربسته و   خدمات نصب و راه اندازی
 • فروش ماشین های اداری (فیش پرینتر-بارکدخوان-لیبل پرینتر-دستگاه حضورغیاب-ویدئوپروژکتور)
 • فروش پرینترهای لیزری وجوهرافشان (HP-CANON-SAMSUNG-EPSON)
 • فروش انواع اسکنرهای اداری وبایگانی ودستگاههای کپی حرفه ای
 • فروش انواع کارتریج های لیزری وجوهرافشان وتونرهای کپی وفکس
 • فروش انواع دستگاه های فکس ‍(PANASONIC-BROTHER).
 • فروش انواع کاغذهای تحریروعکس
 • فروش انواع جوهرهای پرینتر.پلاترومخزن
 • تعمیرات ، نصب و راه اندازی مراکز شبکه
 • تعمیرانواع پرینتر.دستگاه کپی.اسکنرودستگاه فکس
 • شارژتخصصی انواع کارتریج های لیزری (HP-CANON-SAMSUNG)
 • شارژتخصصی انواع تونرهای (SHARP-TOSHIBA-XEROX-PANASONIC)

 این مجموعه با هدف مشارکت فعال و رفع نیازهای موجود در زمینه تامین قطعات شبکه ، ماشین های اداری ، مواد مصرفی و ارائه مشاوره های لازم در این خصوص به دستگاههای دولتی وخصوصی کشور تاسیس گردد.

این شرکت در طی فعالیت خود در این سال ها با به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با همکاری کمپانی های عظیم ( CISCO-HP-NEXANS-CANON-EPSON-PANASONIC-…) توانسته است بخش عمده ای از نیازمندی های ارگان ها و اداره جات را تامین کند.

گسترش روزافزون این صنعت و نیاز به ارائه ی خدمات تخصصی و توسعه بخش شبکه ، چاپ و پرینت در کشور سبب شد تا در چند سال اخیر این شرکت عمده فعالیت خود را نیز به بخش نصب ،  تعمیر قطعات و تامین مواد مصرفی معطوف نماید. در این راستا پروژه های متعددی به دست کارشناسان توانمند این مجموعه در نهاد ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی با موفقیت کامل به انجام رسیده و همواره رضایت کامل کار فرمایان را در پی داشته است .

شرکت آریا سیستم ورسا رایان (آسو ) با در پیش گرفتن سیاست راهبردی (خلاقیت ، عملکرد و تجربه) سعی بر آن داشته است که در تمامی مراحل فعالیت خود با توجه به نیاز مشتریان ، آخرین دستاوردهای حاصله رابه آنان ارائه داده و نقش به سزایی در ارتقای سطح کیفی آنان در کشور را ایفا نماید.. این شرکت علاوه بر بهره گیری از آخرین دستاوردهای این صنعت تاکید خاصی بر نیروهای انسانی خود داشته و به همین منظور برنامه های آموزشی منظمی را برای ارتقای دانش فنی پرسنل خود در نظر گرفته است.

 شرکت آریا سیستم ورسا رایان ( آسو ) اکنون با تاکید بر سوابق اجرایی خود و با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و تخصصی در این عرصه آمادگی انجام پروژه های مختلف ، ارائه خدمات و محصولات متنوع به مشتریان، از جمله ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر کشور را دار است.

آنچه در بالا به استحضار رسید خلاصه ای از اهم فعالیت های شرکت آریا سیستم ورسا رایان در بخش های مختلف بوده است.

 با ما همراه باشید تا تفاوتها را به راحتی حس کنید!