نمایندگی فروش سوییچ سیسکو

سیسکو از جمله شرکت های بزرگ و معتبر تولید کننده تجهیزات سوییچ در دنیا است‌. این کمپانی آمریکایی توانسته بازار فروش تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ را با قدرت در دست بگیرد. لازم به ذکر است که سوییچ های تولیدی این شرکت از جمله محصولات با کیفیت و برتر این کمپانی به شمار می روند.ستفاده از قطعات و تجهیزات با کیفیت، پایداری بالا و داشتن یک سیستم عامل منحصر به فرد باعث شده سیسکو به نامی پرآوازه و محبوب در دنیای سخت افزار تبدیل شود.

سوییچ سیسکو اردبیل

نمایندگی های معتبر و متعدد فروش سوییچ سیسکو در استان‌ های مختلف از جمله اردبیل آماده ارائه خدمات به کاربران، شرکت‌ ها و موسسات مختلف می باشند. در ادامه مقاله بیشتر بررسی سوییچ سیسکو و معرفی آن می پردازیم.+

معرفی سوییچ سیسکو و پرفروش ترین نوع آن

سوییچ وسیله ای است که نود های شبکه را به دستگاه کامپیوتر یا سرور طی یک پروسه‌ متصل می کند. سوییچ در واقع فریم های دریافتی را پردازش کرده و پس از انتخاب پورت، آن ها را ارسال می کند‌. این وسیله با کمک آدرس های مک می تواند این تصمیم گیری را انجام دهد. پس نتیجه میگیریم که سوییچ شبکه در لایه دیتا لینک کار می کند. همانطور که در بخش ابتدایی نیز به آن اشاره شد، طبق آمار موجود سوییچ سیسکو محبوبترین و کاربردی ترین نوع سوییچ در جهان به شمار می رود.

در میان مدل‌ های مختلف سوئیچ سیسکو به جرات می‌توان گفت مدل سیسکو 2960 از پرفروش ترین نوع سوئیچ سیسکو می باشد. سوئیچ مدل 2960 سری X و XR برند سیسکو از جمله آخرین نمونه های تولید شده از این کمپانی آمریکایی می باشند.

معرفی سوییچ سیسکو MDS

سوئیچ های MDS سیسکو در سری ۹۰۰۰ مختص شبکه‌ های SAN می باشند استفاده از این سوئیچ ها در دیتاسنتر هایی که نیاز به یک ذخیره‌ ساز مرکزی دارند، الزامی است. پورت های به کار برده شده در این مدل سوییچ فیبر نوری هستند و سرعت را تا ۳۲ گیگ بر ثانیه پشتیبانی می نمایند.

در سوییچ MDS سیسکو نسل جدید سیستم عامل سوییچ دیتاسنتری سیسکو با نام NX-OS استفاده شده است. تمامی این امکانات در قالب یکسری مزایا دست به دست هم داده و باعث شده محصولات تولیدی کمپانی آمریکایی سیسکو سالیان سال مورد استفاده و توجه تمامی سازمان‌ ها و شرکت‌ ها قرار گرفته و به برندی معروف در تمامی فروشگاه‌ های معتبر جهان از جمله نمایندگی فروش سوییچ سیسکو در اردبیل تبدیل شود.

خدمات مربوط به سوییچ سیسکو

تمامی محصولات و تجهیزات مربوط به کمپانی سیسکو دارای یکسری خدمات مرتبط می باشند. در مورد سوئیچ های سیسکو می توان به پیاده سازی امنیت شبکه در لایه ۲ اشاره کرد آپدیت نسخه ios سوئیچ سیسکو و روتر ها نیز در دسترس کاربران می باشد. این شرکت معروف همچنین ارائه دهنده راه کار های تخصصی برای راه اندازی و نصب سوییچ سیسکو است.

از طرفی دیگر در جهت عیب یابی تمامی تجهیزات از جمله سوییچ ها برنامه ویژه نیز به کاربران ارائه می دهد. شما می توانید برای پیاده سازی تجهیزات سیسکو و خرید سوییچ های سیسکو به نمایندگی‌ های معتبر فروش سوییچ سیسکو cisco اردبیل مراجعه نمایید.