نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco بوشهر

سوئیچ به عنوان یک سخت افزار در زمینه ارتباطات نقش مهمی ایفا می کند. بزرگترین کمپانی سازنده سوئیچ با نام سیسکو در جهان به یک برند معروف تبدیل شده است. شهرت و کیفیت محصولات این برند آمریکایی سوییچ های سیسکو را در بین کاربران محبوب کرده است. در صورتی تعدادی از کاربران می‌توانند در یک لحظه از طریق شبکه اطلاعات را ارسال کنند که کامپیوتر ها توسط سوئیچ سیسکو به هم متصل باشند. در این صورت سرعت انتقال اطلاعاتی که توسط هر یک از کاربران انجام می‌شود بر سرعت ارسال دیگری تاثیر ندارد. به این شکل برخورد و اختلالی هم بین بسته‌های اطلاعاتی کاربران مختلف به وجود نمی‌آید. این عملکرد صحیح در اصل از مزیت های مهم سوئیچ سیسکو به شمار می رود.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco بوشهر

در واقع  سوییچ قادر به برقراری ارتباط دو طرفه بین کاربران در شبکه و افزایش سرعت شبکه است. در مجموع می‌توان گفت که سوییچ سیسکو می‌تواند به صورت هوشمند عمل کرده و مسیر اطلاعات کاربران مختلف را تشخیص دهد. به عنوان مثال بسته اطلاعاتی شماره یک که مقصد مشخصی مثل کامپیوتر شماره یک دارد، از طریق سوئیچ به همان کامپیوتر شماره یک تعیین شده ارسال می شود. سوئیچ محل ذخیره آدرس های پورت و آدرس های کامپیوتر های مشخص شده است. این امر باعث تشخیص مسیر انتقال اطلاعات می شود. سوئیچ پس از دریافت اطلاعات به صورت یک فریم کامل آن را کنترل و سالم بودن آن را بررسی می کند. در مرحله بعد آدرس ها تعیین و کنترل می شوند و طبق آدرس، اطلاعات به کامپیوتر تعیین شده فرستاده می شود. برای خرید این سخت افزار ارتباطی می توانید به نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco در بوشهر مراجعه نمایید.

 

 

مدل های سوییچ سیسکو

سوییچ سیسکو ها انواع متعددی دارند. عوامل مختلفی در ایجاد این تفاوت تاثیر دارد که تعداد پورت یکی از آنهاست. تفاوت در تعداد پورت سبب ایجاد تفاوت در کاربرد و مدل سوئیچ سیسکو می‌شود. کاربران با توجه به نیاز خود به انتخاب مدل از نمونه های مختلف سوئیچ سیسکو اقدام می کنند. سوئیچ سیسکو ها در ابعاد و توانایی های گوناگون در نمایندگی های فروش سوئیچ سیسکو cisco در بوشهر در دسترس کاربران قرار دارند. سوییچ LAN یک نمونه از انواع مدل های سوئیچ سیسکو است که جهت اتصالات در شبکه‌های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. در مجموع تمامی انواع سوئیچ های سیسکو یک دستور کار را در اختیار دارند. ابتدا آدرس مقصد را بررسی کرده و در صورت وجود آن در جدول مک‌ادرس خود نسبت به ارسال یا انتقال اطلاعات و داده ها اقدام می نمایند.

 

حافظه بافر سوییچ سیسکو

یک قسمت از سوئیچ سیسکو با نام حافظه بافر برای ذخیره سازی جهت بررسی داده های عبوری اختصاص داده شده است‌. حافظه بافر در واقع تفاوت سرعت را از طریق دریافت و ذخیره سازی اطلاعات پراکنده و دریافت شده با سرعت بالا، جبران می کند. تا زمانی که تمامی داده ها و اطلاعات از قبل فرستاده شده کامل دریافت شود، اطلاعات در حافظه سوئیچ سیسکو ذخیره می گردد. سوییچ در روش store and forward قبل از اقدام برای ارسال، مشکلات و خطاهای احتمالی را بررسی می کند. در صورت وجود یک خطا در بسته دریافت شده آن را کنار گذاشته و از ارسال آن ممانعت می نماید. در غیر اینصورت یعنی در حالتی که هیچ گونه خطا و مشکلی وجود نداشته باشد، به جستجوی آدرس کارت شبکه گیرنده پرداخته و نسبت به ارسال اطلاعات اقدام می کند‌. جهت اطلاع از جزئیات کار انواع سوئیچ های سیسکو می توانید به نمایندگی های فروش سوئیچ سیسکو در بوشهر مراجعه نمایید.