نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco البرز

از سری ابزار های ارتباطی مهم جهت جابجایی دیتا به مقصد مشخص می توان به سوییچ اشاره کرد. این سخت افزار قدرتمند جهت پیش برد کار ها در شرکت‌ های مختلف، دیتاسنتر ها، شبکه ها و موسسات مورد استفاده قرار می گیرد. سوییچ ها در مدل ها و برند های مختلفی تولید و در بازار عرضه می‌شوند. در بین تمامی برند ها، سیسکو نامی آشنا برای کاربران است. این برند معروف از کمپانی آمریکایی توانسته تمامی نیاز های کاربران خود را رفع نماید به همین دلیل به یک برند معتبر در دنیا تبدیل شده است.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco البرز

تمامی مدل های سوییچ تولیدی از سوی این کمپانی در فروشگاه های مختلف و معتبر از جمله نمایندگی فروش سوییچ سیسکو در البرز موجود هستند. شاخصه اصلی سوییچ های سیسکو پایداری، قدرت و سرعت بالای آن است. سوییچ سیسکو همچنین به عنوان یک سخت افزار مورد نیاز جهت استفاده به سرور، دیتا و دوربین مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی دو مدل معروف و پرفروش سوئیچ از برند سیسکو بپردازیم.

 

کاربردی ترین مدل سوییچ سیسکو

سوییچ مدل ws-c3560g-24ts-s سری 3560 برند سیسکو از جمله پر کاربردترین سوئیچ های تولیدی کمپانی سیسکو است. تولید این مدل سوئیچ سیسکو از سال ۲۰۱۳ آغاز شد و از همان سال‌ های ابتدایی به دلیل ویژگی ‌های منحصر به فرد، ساختار ویژه و کارایی خاص در تمامی شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار گرفت. سرعت ارائه شده توسط این سوئیچ سیسکو 10/100/1000 می باشد، که نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. همین امر باعث شد که از این مدل سوئیچ سیسکو حتی در شبکه های محلی نیز بهره گرفته شود. در بخش بعدی به معرفی و بررسی ویژگی ‌های خاص این مدل سوییچ سیسکو که باعث شد استفاده از آن بسیار رایج شود، خواهیم پرداخت.

 

 

معرفی سوییچ سیسکو مدل ws-c3560g-24ts-s

این مدل سوئیچ سیسکو دارای کارایی های متفاوت و برجسته ای می باشد که سبب شهرت آن در نمایندگی های فروش موجود در سراسر کشور شده است. از جمله ویژگی‌ های مهم سوییچ سیسکو مدل ws-c3560g-24ts-s استفاده از تکنولوژی انرژی هوشمند در این ابزار می باشد. بهره گیری از این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی در سوییچ سیسکو شده است، در نتیجه میزان مصرف انرژی کاهش پیدا می‌کند. این امر همچنین سبب کاهش هزینه مصرفی کاربران و جلب نظر آن ها می شود.

توصیه ما این است که هنگام مراجعه به نمایندگی فروش سوییچ سیسکو در استان البرز این نکته را مد نظر داشته باشید و از دارا بودن تکنولوژی انرژی هوشمند سیسکو در این وسیله مطمئن شوید. از دیگر قابلیت های سوئیچ سیسکو مدل ws-c3560g-24ts-s ارائه یک سرعت بالا و کارآمد به کاربران است. این ویژگی همچنین سبب بالا بردن حجم کاری و امنیت نیز می شود. در نمایندگی های فروش سوئیچ سیسکو در البرز سوییچ هایی با سرعت بالا و بهینه به مشتریان معرفی می شود.

داشتن امنیت بالا و اطمینان خاطر هنگام استفاده از این مدل سوئیچ سیسکو ویژگی بسیار مهمی است که تمامی کاربران به آن اشاره می کنند. در این مدل سوییچ قابلیت محدود کردن اجازه دسترسی از طریق mac وجود دارد و اجازه محدود کردن دستگاه های متصل به پورت نیز به شما داده می شود‌. در این دستگاه امکان محافظت از تنظیمات میزبان نیز برای کاربر فراهم شده و امکان تعیین آدرس آی پی و کنترل آن نیز جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده وجود دارد.