نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco کرمان

سیسکو یک شرکت آمریکایی است که به تولید تجهیزات مخابراتی و سخت افزار های شبکه مشغول می باشد. این شرکت همچنین ارائه دهنده خدمات و طراحی محصولاتی با کیفیت و فناوری بالا است. امروز محصولات تولید شده توسط شرکت سیسکو را می‌توان در تمامی موسسات، شرکت ها و حتی فضای شخصی یافت.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco کرمان

به این ترتیب کمپانی سیسکو به معروف ترین تولید کننده تجهیزات ارتباطاتی در جهان تبدیل شده است. در سال های اخیر اصلی ترین فعالیت کمپانی سیسکو طراحی، تهیه و ساخت سوییچ می باشد. سوئیچ های سیسکو از جمله ابزار های کاربردی و پر اهمیت در شبکه ارتباطات به شمار می رود. نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco کرمان آماده ارائه انواع مختلف این وسیله به کاربران می باشد.

سوییچ سیسکو

از بین برند های مختلف موجود در دنیا سیسکو به عنوان برترین برند جهانی در طراحی سوئیچ شبکه شناخته شده است.

تمامی مدل های مختلف سوئیچ توسط شرکت سیسکو طراحی و تولید می شوند.

کیفیت سوئیچ های سیسکو زبانزد می باشند.

از طرفی طول عمر بالا و کارایی قابل توجه این وسیله نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

سوییچ های سیسکو همچنین با قابلیت تنظیم و مدیریت این امکان را به کاربران می دهند که بر اساس نوع نیاز خود وسیله را تنظیم نمایند. این سخت افزار قدرتمند بود و به کندی و قطعی شبکه هنگام ارتباط کمک می کند. از این رو سبب اطمینان خاطر کاربران نیز شده است.

سوییچ small business سیسکو

در بعضی موارد تهیه سوییچ برای یک شرکت هزینه بالایی داشته و به صرفه نیست. در واقع در شرایطی که شرکت به شبکه های بیشتر و توان پردازشی زیادی جهت پیش برد کار ها نیاز ندارد، small business بهترین گزینه است. با استفاده از این تجهیزات همه ملزومات مورد نیاز به صورت همزمان و یکجا در اختیار شرکت قرار داده می شود.

در این صورت مدیریت کار نیز آسان تر است. سوئیچ های small business جهت رفع این مشکل طراحی شده اند. این مدل سوئیچ های سیسکو نیز در مدل ها و رده های مختلفی تهیه و در بازار عرضه می شوند. تعدادی از نمونه های این مدل سوئیچ سیسکو دارای فناوری POE و امکان مسیریابی هستند. سوییچ small bisiness مدل SG350-28P به عنوان یک سوئیچ مدیریتی دارای 26 پورت است.

این نمونه سوئیچ سیسکو از سری 300 و یک سوییچ لایه 3 است. توانی معادل ۱۹۵ وات از این سوییچ به کاربر ارائه می شود. این نمونه سوییچ سیسکو جهت کسب و کار های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. ظرفیت سوئیچینگ 56 و سرعت بالا از ویژگی‌ های فنی سوئیچ‌ های small business سیسکو است. این نمونه از سوئیچ به راحتی در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco کرمان در دسترس کاربران می باشد.

معرفی سوییچ SG110-24 سیسکو

سوییچ SG110-24 سیسکو یک سوییچ غیرمدیریتی ۲۴ پورته از نمونه small business می باشد. این نمونه در بازار ایران رده دوم برترین سوییچ ها را به خود اختصاص داده است. قیمت مناسب و کاربری آسان از ویژگی‌های مهم این سوئیچ می باشد. مزیت های فوق سوییچ SG110-24 سیسکو را جهت استفاده در شبکه های کوچک، مناسب ساخته است. این نمونه سوئیچ همچنین به پیکربندی جهت استفاده در شرکت ها نیاز ندارد. این مدل سوییچ سیسکو از فناوری POE پشتیبانی کرده و قابلیت استفاده به شکل رومیزی را نیز دارد. از مزیت‌های این نمونه سوئیچ می‌توان به ظرفیت سوئیچینگ و سرعت انتقال مناسب اشاره کرد.

سوییچ سیسکو مدل SF110-24

سومین رده سوئیچ سیسکو از انواع سوئیچ های small business به سوییچ سیسکو مدل SF110-24 اختصاص دارد‌. این نمونه سوییچ سیسکو دارای دو نوع دسکتاپ و رکمونت است. این مدل سوئیچ برای کسب و کار های کوچک با فضای اداری بهترین گزینه است. همچنین اطمینان و امنیت بالاتری نیز ایجاد می‌کنند‌. تمامی نمونه های نام برده از سوئیچ های small busines در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco کرمان موجود می باشند.