نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco کرمانشاه

سوییچ های سیسکو ساخته شده توسط کمپانی آمریکایی پرکاربردترین وسیله ای است که در شرکت ها و موسسات قابل استفاده می باشد. این دستگاه از اهمیت ویژه‌ای نیز برخوردار بوده و همچنین قابل استفاده در شبکه ها و دیتا سنتر ها نیز می باشد. سوییچ های ساخته شده توسط این شرکت معتبر دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی می باشند. همین امر سبب شده تا این وسیله در بین کاربران به شهرت و محبوبیت زیاد دست پیدا نماید.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco کرمانشاه

سوییچ سیسکو پایداری خوبی داشته و همچنین امنیت بالایی برای کاربران ایجاد می کند. انواع نمونه های این وسیله در مدل ها متفاوت جهت استفاده کاربران با اهداف مختلف طراحی و تولید می شود. اهمیت و کاربرد زیاد این دستگاه باعث فروش پر رونق آن در تمامی مراکز فروش سوئیچ سیسکو از جمله نمایندگی فروش آن در کرمانشاه شده است.


انواع لایه عملکرد سوییچ سیسکو

سوییچ های سیسکو دارای دو لایه عملکرد هستند. سوئیچ های لایه ۲ سیسکو و سوئیچ های لایه ۳ سیسکو. مدل اول جهت انتقال داده با کمک آدرس مک از پورت مبدا به پورت مقصد مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این مک‌ آدرس ها هستند که انتقال اطلاعات بسته داده را میسر می کنند. عملکرد مک آدرس های لایه ۲ به شکل OSI است. با توجه به اینکه هر دستگاه مک آدرس مخصوص به خود را دارد، جدا کردن دستگاه‌ها باید انجام شود.

سوئیچ‌ سیسکو های سری ۲۹۶۰ که به دسته های سری ۲۹۶۰XR، ۲۹۶۰ plus، ۲۹۶۰S، ۲۹۶۰X، ۲۹۶۰L و ۲۹۶۰G تقسیم می‌شوند، از بهترین نمونه‌های سوئیچ های سیسکو لایه ۲ می باشند. دسته دوم از انواع لایه عملکرد سوئیچ های سیسکو لایه ۳ هستند که با استفاده از lP ، بسته‌های داده را انتقال می دهند.<marK>

از این مدل سوئیچ سیسکو جهت مسیریابی اطلاعات استفاده می شود. سری ۳۷۵۰ و ۳۵۶۰ سیسکو دو نمونه از سوییچ های لایه ۳ هستند‌. تمامی مدل های نام برده شده در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco کرمانشاه قابل دسترسی می باشند.

تفاوت مدل های سوییچ سیسکو

عوامل مختلفی ثبت ایجاد تفاوت در بین انواع سوئیچ سیسکو ها می شود که در این بخش به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. در نمونه های مختلف سوئیچ سیسکو تعداد پورت متفاوت است. سوییچ ها معمولا با تعداد پورت ۵، ۸، ۱۰، ۱۶، ۲۴، ۲۸، ۴۸ و ۵۲ ساخته می شوند. کاربرد دیگر این پورت ها هنگام اتصال های فیبر و بهره گیری از اسلات +SFP/SFP است. میزان سرعت انتقال در سوئیچ سیسکو عامل دیگری است که سبب ایجاد تفاوت بین آن ها می‌شود. در سوئیچ سیسکو های مختلف سرعت انتقال بسته های اطلاعاتی با هم متفاوت است. این سرعت ها به صورت ۱۰/۱۰۰ ، ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ و ۱۰ Gbps محاسبه می‌شوند. در صورت اینکه سوییچ از قابلیت مولتی گیگابایت برخوردار باشد، می‌تواند تا سرعت بیشتر از ۱۰ گیگابایت را نیز تجربه کند.