نمایندگی فروش سوییچ سیسکو خراسان جنوبی

سوییچ سیسکو از جمله پر کاربردترین دستگاه‌ هایی است که در شرکت ها سازمان ها دیتاسنتر ها و شبکه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع سوییچ به منظور اتصال رایانه سرور دستگاه یا دوربین مداربسته به شبکه کاربرد دارد این دستگاه همچنین از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. سوییچ شبکه در دو نوع مدیریتی و غیر مدیریتی که هریک انواع مختلفی دارند موجود می باشند. سوییچ یک سخت افزار شبکه قدرتمند است که می‌تواند بسته های دیتا را دستگاهی به سایر دستگاه ها از طریق شبکه منتقل کند.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو خراسان جنوبی

بزرگ‌ترین تولیدکننده سوییچ در جهان cisco نام دارد. این شرکت توانست برای اولین بار مسیریابی تولید کند که بین شبکه‌ های مختلف ارتباط برقرار نماید این کار سبب جذب کاربران زیادی به کمپانی سیسکو و شد این شرکت تولید کننده تجهیزات و محصولات زیادی می باشد که سوییچ سیسکو یکی از آن هاست.

معروف ترین برند سوییچ سیسکو

همانطور که در بخش ابتدایی مقاله به آن اشاره شد وظیفه یک سوئیچ دریافت و ارسال فریم ها می باشد تصمیم اینکه این انتقال از کدام پرت انجام بگیرد بر عهده سوئیچ است. از آن جایی که سوئیچ ها اولین لایه جهت اتصال به سرور شبکه می باشند اهمیت زیادی دارند. لازم به ذکر است که این دستگاه بر اساس آدرس های مک کار می‌کند در حال حاضر بهترین نوع سوئیچ تولید شده توسط کمپانی آمریکایی با نام سیسکو است. اما بهترین برندی که توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند برنده آسو می باشد. آمار و ارقام نشان می‌دهد که این برند پرفروش‌ترین سوئیچ در سراسر دنیا است. سوییچ انواع متفاوتی دارد که در بخش بعدی به معرفی آن ها می پردازیم.

انواع سوئیچ سیسکو

کاربرد های گسترده سوئیچ سیسکو در شرکت ها موسسات سازمان ‌ها و دیتاسنتر ها بر کسی پوشیده نیست. همانطور گفته شد سوئیچ شبکه در دو نوع مدیریتی و غیر مدیریتی وجود دارد. سویبچ های کمپانی سیسکو در نمونه‌ های مختلفی در بازار موجود هستند، که تمامی مدل ‌های آن دارای قدرت و پایداری بسیار بالایی می باشند.

در دامه نمونه های مختلف سوئیچ سیسکو را معرفی می‌کنیم. از جمله سوییچ های پرکاربرد می‌توان به سوئیچ ۳ لایه که در لایه اکسیس مورد استفاده قرار می گیرد، اشاره کرد. این سوئیچ ها در شش مدل سوییچ سیسکو ۲۹۶۰ سری x، سوییچ سیسکو ۲۹۶۰ سری XR، سوییچ سیسکو ۳۸۵۰ و سوییچ سیسکو کاتالیست در ۳ نمونه ۹۲۰۰ ،۹۳۰۰ و ۹۴۰۰ موجود می باشند.

مدل دیگری از سوییچ های این کمپانی آمریکایی در هسته و پردازنده شبکه قرار می گیرند و وظیفه برقراری ارتباط میان سوئیچ core و سوئیچ Access را برعهده دارند. این نمونه سوئیچ در انجام عملیات روتین، فیلترینگ، فایروال و ... تاثیر دارد. از این مدل سوئیچ سیسکو ها می توان به ۵ نمونه سوئیچ سیسکو سری کاتالیست ۴۵۰۰، ۴۶۰۰، ۶۸۰۰ و سری ۳۸۵۰ در دو نمونه با ماژول های فیبر نوری و اترنت گیگابیت اشاره کرد.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو در خراسان جنوبی

همانطور که در بخش‌های قبلی مقاله مشاهده کردید و به اهمیت و کاربرد سوئیچ سیسکو به عنوان یک وسیله ارتباطی مهم پی بردید، این وسیله ساخت یک کمپانی آمریکایی است که از جمله معتبرترین برند ها در دنیا محسوب می‌شود.

از آن جایی که محبوبیت خاصی بین کاربران پیدا کرده، فروشگاه ها و نمایندگی های فروش زیادی در سراسر کشور و در شهرهای مختلف دارد. این امر جهت دسترسی راحت کاربران انجام گرفته است. اما توصیه می کنیم جهت خرید این وسیله به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. نمایندگی برند آسو به عنوان وارد کننده انواع سوئیچ سیسکو در ایران و در شهر های مختلف از جمله خرایان جنوبی آماده ارائه محصولات به کاربران است. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی فروش سوییچ سیسکو در خراسان جنوبی به انواع وسایل ارتباطی و سخت افزار ها از جمله سوئیچ برند سیسکو دسترسی پیدا نمایید.