نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco آذربایجان غربی

سوئیچ ها از جمله وسایلی هستند که قابل تغییر با نوع نیاز کاربر می باشند. البته شناخت کاربران از این وسیله مهم به رفع نیاز های آن ها نیز بیشتر کمک می کند. ما در این مقاله قصد داریم به عنوان راهنمای خرید سوئیچ شما را با این وسیله بیشتر آشنا کنیم. در کشور آمریکا یک کمپانی معتبر با نام سیسکو دست به کاری شگرف زد که باعث اعتبار و محبوبیت آن در میان کاربران مختلف از سراسر جهان شد‌. تولید محصولاتی با برند سیسکو و البته با کیفیت بالا سبب شهرت جهانی این کمپانی شد. به طوری که امروزه حتی محصولات این کمپانی از جمله سوئیچ های سیسکو در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco آذربایجان غربی یافت می‌شود.

نمایندگی فروش سوییچ سیسکو cisco آذربایجان غربی

در ادامه مقاله موضوعاتی مانند تفاوت های سوئیچ سیسکو و سایر جزئیات آن را مورد بحث قرار می دهیم. همچنین قصد داریم یک نمونه پرکاربرد از سوییچ سیسکو را به شما معرفی نماییم. تا پایان با ما همراه باشید.

 

تفاوت بین سوییچ های سیسکو

بدون شک در تمامی مدل های سوویچ سیسکو تفاوت هایی به چشم میخورد. سوییچ ها همچنین از نظر کاربردی دارای نمونه های مختلفی می باشند. به عنوان مثال در سری ۴۵۰۰ و ۶۵۰۰ معماری متفاوتی وجود دارد. در مجموع اساس کار این سوییچ ها با سایر مدل های سوییچ سیسکو متفاوت است. این دو نمونه از سوییچ سیسکو قابلیت پردازش داده در حجم بالا را دارند. همچنین از معماری مدرن سوپروایزر ماژول در لایه ۲ و ۳ پشتیبانی به عمل می آورند. سوپروایزر بخشی به عنوان مغز متفکر سوئیچ است و بیشتر نقش مدیریتی را ایفا می کند.

 

معرفی سوییچ سیسکو 2960 پلاس

از آنجایی که سوئیچ های سیسکو از جمله وسایل فوق العاده با اهمیت می باشند، پس استفاده از آنها دارای مزایای زیادی نیز هست. به عنوان مثال سوییچ سیسکو ۲۹۶۰ پلاس امکان سوئیچینگ اترنت را به سایت ها و شعب اداره ها به شکل مقرون به صرفه ای فراهم می کند. همچنین این امکان را در فضاهایی مانند دسکتاپ نیز در دسترس قرار می دهد.

امنیت فیزیکی، زیرساخت ساختمانی و دیگر برنامه های دسترسی مدرن از جمله ویژگی های کلیدی این سری سوییچ سیسکو است. از مزایای مهم استفاده از سوئیچ های سری ۲۹۶۰ پلاس می توان به امنیت و کیفیت بالای خدمات آن در شبکه اشاره کرد. این مدل سوئیچ سیسکو با برقراری امنیتی بالا در شبکه امکان تهدیدات و دسترسی به آن را محدود می‌کند.

در این وسیله همچنین قابلیت خودکار سازی و ساده سازی جهت کاهش هزینه کلی مالکیت فراهم شده است. در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco آذربایجان غربی سوییچ سیسکو 2960 پلاس به راحتی در دسترس کاربران قرار داده می شود.

 

سوییچ سیسکو های اترنت

در مجموع سوئیچ های اترنت سیسکو به دو دسته پیمانه ای و ثابت تقسیم می‌شوند. البته تغییر در این مدل سوئیچ ها به شکلی است که تعاریف پایه را دچار تغییر نمی کند. سوییچ سیسکو Modular یا پیمانه ای بستری فراهم کرده که شما بتوانید به راحتی آن را گسترش دهید.

توسعه اپلیکیشن، منابع تغذیه و ماژول های پیوست مثال هایی برای نوع سوییچ پیمانه ای هستند. سوئیچ سیسکو کاتالیست 6400، 6500 و 6800 مثال های دیگری از این نمونه می باشند. گروه دیگر سوییچ های سیسکو جزء دسته اترنت ثابت هستند که دارای تعداد مشخص و ثابتی درگاه می باشند.

تعداد درگاه‌های این نمونه قابل تغییر و گسترش نیست. سوییچ کاتالیست 2000، 9300، 9500 و سوییچ سیسکو سری 550X-110 نمونه هایی از سوئیچ اترنت ثابت هستند. تمامی مدل های سوئیچ های سیسکو اترنت در نمایندگی فروش سوئیچ سیسکو cisco آذربایجان غربی موجود می باشند.